Hakkımızda

SBM Havacılık İmalat ve Sanayi Tic. Ltd. Şti, 2018 yılında Özkardişli Hidrolik Mak. San. Tic. Ltd. Şti.nin kardeş firması olarak, havacılık ve savunma sanayi sektörüne hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.  

Kuruluşumuz havacılık ve savunma sanayi için hidrolik ekipman tasarımı, üretimi ve test uygulamaları, satışı, montajı konusunda ve teslimat sonrası destek de dahil olmak üzere servis imkanını kapsamaktadır.

 Misyonumuz  

   Modern tesisleri, yılların tecrübesi, sahip olduğu ileri teknoloji ve uzman kadrosuyla alanında lider olma sorumluluğunun bilinci içerisinde kendisiyle olan rekabetini sürdürmekte olan kuruluşumuz; havacılık ve savunma sanayi için hidrolik ekipman planlama, ön tasarımı, tasarımı, üretimi, kalite kontrol ve test uygulamaları, satışı, montajı konusunda ve teslimat sonrası destek de dahil, ürün ve servis hizmeti işlerini büyük bir ciddiyet ve müşteri odaklı olarak yürütmektir.

  SBM, sürekli yükselen grafiğiyle işinin uzmanı ve güvenilir firma olma mücadelesini hedefinden hiç sapmadan, müşterilerine daima en iyi şekilde hizmet verecek olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Vizyonumuz

 Firmamız;

 “Gelişmenin ve hizmetin sınırı yoktur, dünyaya ilham verin” ilkesiyle çalışmalarını Uluslararası arenaya taşıyarak bu alanda da yeni projelere imzaatacaktır.

  Üretim prosesini her adımda öncelikli olarak planlayıp, riskleri fırsatlara dönüştürme ve zayıf yönleri güçlendirmeye ağırlık vererek havacılık ve savunma-sanayi alanında aranan firma olacaktır.

Gelişen güncel teknolojiyi kullanarak, müşteri beklentilerini aşarak karşılayan; uygun maliyet ile sorunsuz bir şekilde tasarım ve üretim için, bütün imkânlarımız ile müşteri memnuniyetinin sağlanması için çalışılacaktır.

Kalite Politikası 

  • Kalite Yönetim Sistemimiz AS 9100.Rev D Standardı’nın gereklerini yerine getirecek şekilde bilgileri dokümante etmek, belgelendirmek, bilgileri güncel kalmasını sağlayarak sürekli iyileştirmek,

  • Tüm çalışanlarımızı işle ilgili konularda ve Kalite Yönetim Sistemi ile ilgili sürekli eğitmek, bilinçlendirmek ve tüm çalışanlarımıza kalite bilincini aşılamak,

  • Ülke çıkarlarını gözetirken; ürün güvenliği ile ulusal ve uluslararası yasalara uygun davranmak,

  • Tüm süreçlerde, ilgili tarafların ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan bir anlayış içinde güvenilir ve aranan firma olmak,

  • Kalite felsefesini esas alarak takım ruhu içerisinde birim, şirket ve kalite hedeflerine ulaşmak,

  • Süreçlerimizin öz değerlendirme ile gözden geçirilerek, performansımızı gerçekleştirecek önleyici yaklaşımları belirlemek,

  • Sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda tüm süreçlerimizdeki verimliliği uluslararası düzeye çıkarmak,

  • Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımları cesaretlendirmek, teknik ve davranışsal yetkinlikleri artıracak eğitimleri gerçekleştirmek yönünde faaliyetlerde bulunarak; Havacılık ve Savunma Sanayi sektöründe kalite açısından öncü bir kuruluş olmak için çalışmak.

 

Konferans-koltukları